ثبت آگهی رایگان ماشین در بوق 3 خرید از فروشگاه پرزگیر دوکاره arso لوازم آشپزخانه دکوراسیون پرزگیر لباس mic آشپزخانه قیمت امروز ماشین بوق
حذف در پنل کاربری [X]
تدریس تصویری دوره جامع قوانین و مقررات مالیاتی سرحدی

مشخصات اصلی


قیمت: 350000 تومان

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


این دوره برای چه اشخاصی مناسب است ؟دانشجویان حسابداری
فارغ التحصیلان حسابداری و رشته های مالی
کمک حسابداران
حسابداران
مدیران و سرپرستان مالی
مدیران عامل و کارفرمایان
وکلا و کارآموزان وکالت
مشاوران مالی و مالیاتی
سایر علاقه مندان به حوزه مالیات

مالیات در هر کشوری به عنوان یکی از منابع اصلی درآمدی دولت ها محسوب می گردد. در کشور ما هم به موجب اتفاقات سیاسی و اجتماعی رخ داده طی سال های اخیر اخذ مالیات به عنوان اولویت نخست درآمدزایی برای دولت ها تبدیل شده است.

امروزه تمام صاحبان کسب و کار، شرکت ها و بنگاه های تولیدی، بازرگانی، پیمانکاری و فعالان اقتصادی در هر حوزه ای دغدغه های مالیاتی متعددی دارند به طوری که احساس نیاز شدیدی در حوزه مشاوره و خدمات مالیاتی پدید آمده و باعث ایجاد بازار کاری بسیار پر رونق و پر درآمد در حوزه مالیات شده است.

اصلی ترین لازمه ی فعالیت در حوزه مالیات داشتن اطلاعات کامل، تخصصی و به روز در خصوص قوانین و مقررات مالیاتی است، تغییرات گسترده و پر سرعت در قوانین مالیاتی موجب شده تا نیاز به تکمیل و به روز رسانی اطلاعات در این زمینه بیش از پیش احساس گردد.

دوره جامع قوانین و مقررات مالیاتی به عنوان جامع ترین دوره در حوزه تخصصی مالیات مبتنی بر آخرین قوانین و مقررات و بخشنامه های مالیاتی طراحی شده است تا کلیه مقررات مالیاتی مورد نیاز حسابداران، مدیران مالی، مشاوران مالی و مالیاتی، صاحبان کسب و کار و سایر علاقه مندان به رشته مالیات را در اختیار آنان قرار دهد.

موفقیت در تمامی حوزها از جمله مالیات مستلزم آموزش درست، درک صحیح از مقررات حاکم و تلاش و پشتکار فردی است.

امیدواریم در این مسیر همراه خوبی برای شما عزیزان باشیم.

سرفصل های دوره

نتایج دورهبرچسب ها: تدریس تصویری دوره جامع قوانین و مقررات مالیاتی سرحدی , قوانین و مقررات مالیاتی سرحدی , ۱ - مالیات شناسی ( مقدمات ) ۲ - اشخاص مشمول و غیر مشمول مالی ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط